Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

ADNAN KARAKAYA: ''YA OLACAK YA OLACAK GENÇ PARTİ İKTİDAR OLACAK''

22 Temmuz 2007 pazar günü yapılacak olan milletvekili seçimlerinde Genç Parti Edirne milletvekili adayı Adnan Karakaya seçim gezilerinde 20 günde 5 bin kilometre yol katedip yaklaşık 200 köy 9 ilçe 20 beldeye yakın gezerek 150 bin kişi ile tokalaşıp çok kısa zamanda rekor kırıyor. Seçim gezilerinde yaptığı konuşmalarla ve sohbetlerle seçmenlerin büyük sevgisine mashar olan Genç Parti milletvekili Adnan Karakaya son olarak Meriç ilçesi köylerini gezerken Olacak köyünde DYP eski Genel Başkanı Tansu Çiller vari yaptığı konuşmada ''ya Olacak ya Olacak Genç Parti iktidar olacak'' dedi. Gezilerde seçmenlere Genç Parti'nin uygulayacağı politikaları sık sık anlatan Karakaya, ''Mazot 1 YTL olacak, İlaç ve Gübre KDV yüzde 1 inecek, Emekliye 14 Maaş, İşsizlere 350 YTL maaş, ÖSS kalkacak, Terör duracak, Barzani ve Talabini susacak, Edirne’de Kongre turizmi geliştirilecek, Balkanların Sağlık merkezi haline getirilerek 5 Milyar Dolarlık yatırımla 50 bin gencimize iş imkanı sağlanacak. Bu iktidardan hesap sorulacak ezilenler iktidar olacak diye söylemlerini tamamlayınca seçmenlerin sevgi seli içersinde alkışlarla karşılaşıyor. Muntazam diksiyonu sakin ve anlaşılır bir dille hitap etmesi ile seçmenlerin gözünde daha daha büyüyen milletvekili Adnan Karakaya gösterdiği performansla adaylar içersinde en faal en çok sevilen ve ençok çalışan aday olarak görülmektedir.

Genç Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Levent Sekban yaptığı açıklamada 22 Temmuz 2007 pazar günü yapılacak

Milletvekili seçimlerinde çevre ve gürültü kirliliği yaratmamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade etti. Levent Sekban çevre kirliliği yaratmamak için parti binamız haricinde cadde ve sokaklara bayrak asmayacağız. Gürültü kirliliği yaratmamak içinde 21 Temmuz 2007 Cumartesi günü konvoy yap-mayacaklarını ifade etti. Levent Sekban seçim gezilerinde ses tesisatını halkımız rahatsız olmayacak şekilde ayarlamaya çalıştıklarını ve gezilerde klasyon çalmayarak çevreye rahatsızlık vermeyecek şekilde seçim süreci yaşacaklarını belirtti.

14 07 2007