Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

Başkent`te Genç Parti Rüzgarı!

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Genç Parti Ankara Teşkilatı Nallıhan, Çayırhan Beldesi , Beypazarı , Uruş , Güdül , Ayaş ve Sinanlı Beldesine giderek seçmenlerle buluştu.

Genç Parti Milletvekili Adayları Mehmet Ali Akgül , M. Emin Ayanoğlu , Ahmet Polat, Mahmut Şahin, Ali Kılış , Murat Erbay ve Memduh Güldoğan, Genç Parti Ankara İl ve İlçe Teşkilatı ile birlikte Ankara`da girilmedik sokak bırakmadılar.. İlk olarak seçim otobüsü ve büyük bir konvoy ile birlikte Nallıhan`a giden Genç Parti Milletvekili Adayları İlçe merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çayırhan beldesine uğrayarak buradaki vatandaşlarlada sohbet eden Genç Partililer gördükleri yoğun ilgiden çok memnun oldular.

Daha sonra Beypazarı`na geçen konvoyumuz Genç Parti’nin projelerini yerine getirmek için vatandaşlardan oy istedi ve Genç Parti`nin seçimden sonra en kısa sürede bu projeleri yerine getireceğini vurguladılar. Burada da tek tek bütün esnafı dolaşarak vatandaşlarla sohbet eden Genç Parti adaylarımız projelerini açıkladılar ve esnafin sorunlarını dinlediler.

Buradan alkışlarla ayrılan konvoyumuz Uruş ve Güdül`e doğru yol aldı. Yol boyunca yol işçilerinden, çiftçilerden , kamyonculardan, otobüsçülerden büyük destek gören partililer onları selamladılar, yolda durarak onlarla sohbet ettiler.

Metrelerce uzaktan Genç Parti konvoyunu gören çiftçiler koşarak, şapkalarını çıkarıp selamlayarak, genci yaşlısı ellerini sallayarak en büyük desteği bize göstermişlerdir. Birçok kamyon ve otobüs şöfürü ise kornalarıyla desteklerini bizlere iletmişlerdir.

Uruş ve Güdül`de vatandaşlarla sohbet eden adaylarımız, esnafin ve çiftçinin durumunun ne kadar kötü olduğunu bir kez daha görmüştür.Adaylarımız 22 Temmuz günü artık ezilenlerin iktidar olacağını söylediler.

Genç Parti Bolu İl Başkanlığı organizesiyle seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Genç Parti Bolu Milletvekili Adayları Ayaş’a ve Ayaş`ın Sinanlı beldesine çıkartma yaptı.

İlçe ilçe, köy köy Ankara’yı dolaşan Genç Parti Milletvekili adayları çalışmalarına son sürat devam etmektedirler ve Ankara`nın sorunları yerinde görüp tespit etmektedirler.

03 07 2007