Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

GENÇ PARTİ İSTANBUL TEŞKİLATI SEÇİM STARTI VERDİ

Seçim startını veren Genç Parti İstanbul İl Teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı Duran Dündaroğlu´nun başkanlığında toplandı. Toplantıda İstanbul´un sorunları ve çözüm önerileri tartışıldı.

Haber Tarih: 15.02.2007 13:28:04

Genç Parti İstanbul ve Marmara Bölgesi teşkilatlarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Duran Dündaroğlu başkanlığında toplanan İstanbul İl teşkilatı İstanbul’un sorunlarını tartıştı. İstanbul’da seçim çalışmalarına hız veren Genç Parti İstanbul İl Teşkilatı’nın bu toplantısına Genel Başkan Vekili Müştak Ayvaz, Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Emin Şirin, Genel Başkan Yardımcısı Gönül Saray da katıldı. Genç Parti İstanbul İl Başkanı Taner Öz, İl Başkan Yardımcıları ve tüm İlçe Başkanları ve teşkilatlarının katıldığı toplantıda, teşkilatlar, ilçelerin sorunlarını gündeme getirdi. Genel Başkan Yardımcısı Duran Dündaroğlu’nun yönettiği toplantıda İstanbul’un sorunlarına ilişkin çözüm önerileri de masaya yatırıldı. İlçeler sorunları ve çözüm önerilerini, Genel Başkan Yardımcısı Duran Dündaroğlu’na sundu. Toplantının sonunda İstanbul’un sorunlarıyla ilgili çözüm önerileri benimsendi ve oluşturulan İstanbul çalışma grubu çalışmalarına başladı.

15 02 2007