Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

Genç Parti Mersin/Tarsus İlçe Teşkilatı

Genç Parti Mersin/Tarsus İlçe Teşkilatı, Eğitimden Sorumlu eski Başkanı Süleyman Gök, AKP iktidarının siyasi ömrünü tamamladığını, ezilen çoğunluğun Genç Partisi çatısı altında iktidara geleceğini söyledi.

Genç Parti Mersin/Tarsus İlçe Teşkilatı, Eğitimden Sorumlu eski Başkanı Süleyman Gök, AKP iktidarının siyasi ömrünü tamamladığını, ezilen çoğunluğun Genç Partisi çatısı altında iktidara geleceğini söyledi. Şu an hükümetin gözmezden geldiği tabanın, seçimde tavanı sallayacağını öne süren Süleyman Gök, şunları söyledi; “Bu taban bu tabanı sallar. Daha seçime 9-10 ay gibi bir süre varken bazı kesimler tarafından halk üzerine yine oyunlar oynanıyor. Yok efendim Cem Uzan oyları bölüp AKP’ nin ekmeğine yağ sürecek tekrar AKP yi iktidar yapacak gibi sözlerle ortalığı bulandırmaya çalışanlar, ortada fısıltı haber yapıp gündem oluşturmaya çalışıyor. Bilmiyorlar ki bu halk ezilmiş ve de seçimi sessizce bekliyor. Unutulmamalı bu taban diye hesaba alınmayan onları istediğimiz gibi yönlendiririz düşüncesinde olan tavandaki çok bilmişler yanılıyorlar. Çünkü bu taban seçimde tavanı sallar ve yıkar. Ne ülkede konulan % 10 luk baraj kalır ne de bu halk ekmeği ile oynayanları affeder. Tüm bu insanlara sesleniyorum. Artık Genç Parti iktidarına hazır olun. Çünkü Genç Parti’nin genç lideri ve genç dinamik kadroları bu ülkenin insanlarının menfaati ve refahı için iktidara gümbür gümbür geliyor. Tıpkı Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi. “Geldikleri gibi giderler” Kurtuluş Savaşını bütün olumsuz şartlar altında canı pahasına vatanı savunan, Türk Milleti şimdi de seçime yaklaşıldığı şu günlerde aynı inançla dış güçlerin oynadığı Bizans oyunlarına rağmen, kendi iktidarını kendi kaderini, çağdaş mürrefah seviyeye ulaştıracak olan Genç Parti’nin genç dinamik, iş bilir lideri olan Cem Uzan’a emanet edeceklerdir. Duyanlar duymayana anlatsın. Çok geç olmadan bu vatana sahip çıkalım. Bu vatan bu kadar ucuz değildir. Türkiye, Kürdüyle, Lazıyla, Arabıyla, Sünninisi, Şiisi, Alevisiyle hiçbir kesim için  ayrı bir vatan değil. Bütün toplumlar büyük bir ulustur ve bir bütündür ve ilelebet yaşayacaktır. Ben şahsen son nefesime kadar bu vatan uğruna mücadele edeceğim.”

28 02 2007