Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

GENÇ PARTİ VİZE TEŞKİLATI'NDAN DTP İL ÖRGÜTÜ, TÜM BEL-SEN VE KESK'E LANET

Bebek katiline “Türkiye’nin hayrına önemli bir çaba içerisinde olan Sayın Öcalan” diyenleri nefret ve lanetle kınıyor Devletin yetkili organlarının Ülke bütünlüğüne kast eden katilleri baş tacı yapmak isteyenler hakkında Yasal işlem başlatmasını diliyoruz.” Bu düşüncedeki kişi ve kişiler, bu ülkenin bölünmez bir bütün olduğunu daha anlayamamışlardır. Bizleri savaşla deviremeyenler, Türk askerinin denize boşalttığı Türk düşmanları, şimdi PKK denilen bir avuç cahil insandan medet umup onlara desteğini sürdürmekte ve bu desteği bölücülüğü siyasallaştırma yoluna gitmektedirler. Şunu bilsinler ki; ASKERİMİZE, POLİSİMİZE, VATANDAŞIMIZA, kurşun atan bu hainleri barındırmayacağız. Gerekirse her birimiz gelecekteki nesillerin barış içinde yaşaması için kanımızın son damlasına kadar BAYRAĞIMIZI, VATANIMIZI savunacağız. ALLAH ORDUMUZU KORUSUN, NE MUTLU TÜRK’ÜN DİYENE. Gökhan ASMACIOĞLU GENÇ PARTİ Vize İlçe Başkanı Genç Parti Yeni Vize ilçe Başkanını Belirledi. Tüm yurt genelinde yeniden yapılama sürecine giren Genç Parti, Kırklareli İl teşkilatının ardından şimdide Vize İlçe Başkanını belirledi.

Uzun yıllar ülkü ocakları Başkanlığı yapan Gökhan ASMACIOĞLU, Genç Parti Vize ilçe başkanlığına getirildi. Konu ile ilgili olarak görüştüğümüz ASMACIOĞLU amaçlarının hem yeni nesle, hem de şimdiki siyasi anlayışa tepki gösteren vatandaşlara kucak açmak olduğunu belirterek şunları söyledi. “Geçtiğimiz dönemde Genç Parti Vize, Belde ve köylerinde gerekli alt yapıyı oluşturamamış ve bu nedenle beklediği başarıyı sağlayamamıştı. Ancak Partimize üye olmak ve bizlerle beraber yürümek isteyen vatandaşlarımızın günden güne çığ gibi büyüyerek artması nedeniyle bizlerde yeniden yapılanma sürecini başlattık. Genç Parti Vize ilçe Başkanı olarak şunu belirtmek istiyorum ki, Partimiz bugünden itibaren yapacağı atılımlarla Vize halkının gönlünde taht kuracaktır. BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN” dedi.

12 01 2007