Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

Ezilenler İktidar Olacak!

Genç Parti Isparta 23. dönem milletvekili adaylarını açıkladı. Genç Parti’de 22 Temmuz’da yapılacak olan seçimlerde G. Güven Erkan, Osman Çiçekdağı, Hayriye Doğan, Makbule Dilek Demirkan ve Hasan Doğan isimleri ile girecek.

Genç Parti Isparta İl Teşkilatı 23. dönem milletvekilliği seçimlerinde aday adaylarını açıkladı. Genç Parti’nin Isparta’dan 1. sıradan adayı Güven Erkan dün parti binasında basın açıklaması gerçekleştirdi. Erkan, Tunceli Pülümür Kocatepe Jandarma karakolunda yedi şehit daha verdik diyerek bunun ise Genç Parti olarak sözde değil, özde şerefimizi ortaya koyuyoruz.  İçerde ve dışarıda bütün şehitlerimizin hesabını soracağız dedi. Erkan; ‘Şu bilinmelidir ki Genç Partinin var oluş nedeni millet sevgisidir. Yapacağımız her işte Genç Parti olarak şu sorunun cevabını sorarız. ‘Yapılacak iş milletin menfaatlerini uygun mudur, değimlidir’ yapılacak olan milletin menfaatlerine uygunsa biz onu yaparız. Milletin menfaatlerine uygun değilse onu ezer geçeriz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Artık birilerinin çıkıp Türkiye’yi Türkiye’nin önünü tıkayanlardan kurtarması gerekmektedir. İşte bu birilerinden biri biziz. Bu birilerinden biri her şehidimizin ardından yüreği sızlayan Türk milletinin bütün fertleridir. Artık birilerine yeter, çekilin, açın Türkiye’nin önünü, Türkiye geliyor. Genç Parti geliyor deme vakti geldi. Genç Parti iktidar olacak. Milletimize söz verdik Emekli 14 maaş alacak, her işsiz 350 YTL maaş alacak, mazot 1YTL olacak, ÖSS ve Harç paraları kalkacak. Türkiye’mizin bunu yapmaya gücü var. Biz bunu yaparız ve yapacağız. Bizim için önce türk milleti, Türk anası, Türk evladıdır. Genç Parti ile hep birlikte; ezinler iktidar olacak.

22 06 2007