SAKARYA “BAŞBAKAN CEM UZAN” SESLERİ İLE İNLEDİ


Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan´ın Seçim gezilerinin son durağı olan memleketi Sakaryada´da büyük sevgi ve çoşku seli vardı.

Genç Parti genel başkanı Cem Uzan´ın seçim gezilerinin son durağı olan Sakarya´ya Eşi Alara Uzan, Çocuları, İstanbul Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Emin Şirin ve Milletvekili adayları ile birlikte geldi.

Karasu Stadyumuna helikopterle gelen Cem Uzan ve beraberindekiler buradan Adapazarı´na hareket ettiler. Karasu sahilindeki hareketi sırasında Karasu Halkının ve sahilcilerin konvoyun önünü kesmesi üzerine burada seçim otobüsünden inip halkla kucaklaştı. Burada kısa bir konuşma yapan Cem Uzan;

DAYAN TÜRKİYE 1 GÜN KALDI AKP´DEN KURTULMAYA DEDİ.

Buradan hareket eden Cem Uzan Sakarya´ya geldi. Onbinlerce insan burada Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan ve eşi Alara Uzan´ı bağrına bastı.
Burada seçim otobüsünün üzerine çıkan Cem Uzan ve Eşi Alara Uzan halkın yoğun sevgi gösterilerine karşılık vererek halkla kucaklaştı.
Burada Sakaryalılara seslenen Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan şöyle dedi; Geçenlerde buraya geldi hakkımda gene atıp tuttu. Ama Televizyonda karşıma çıkamadı, buna yüreği yetmedi, Ben Siyasete mevki için girmedim, Millete hizmet için, hizmet için girdim dedi.
Konuşmasına devam eden Cem Uzan, Başbakan geçenlerde tek başıma iktidar olamazsam, iktidar olamazsam, bırakırım diyor,

DAYAN TÜRKİYE 1 GÜN KALDI

Konuşması sık sık halkın sevgi ve coşkulu tezahuratıyla kesilen Cem Uzan´ın mitinge dönüşen kalabalık içindede çok dikkat çekici pankartlar vardı, bunlardan bazıları şöyleydi. “Tayyip´i alana Aydın Doğan bedava” “İki oğlum askerde,bir Tunceli biri Vanda, Tayyip´in oğlu Yatta” “İşsizlik son bulacak” “Mazot 1 YTL olacak” “Ezilenler İktidar Olacak”

Konuşmasına sık sık ara vermek zorunda kalan Cem Uzan şöyle devam etti, Şehitlerin hesabı sorulacak, Artık Analar ağlamayacak, dedi.
Cem Uzan birde yapmayacaklarını şu şekilde sıraladı, “Vatanı Satmayacağım, Ülkemi Pazarlamayacağım, Milleti Azarlamayacağım”

Cem Uzan Sakarya seninle gurur duyuyor tezahuratları ile konuşmasına devam etti.

Bende Sakaryalığımla gurur duyuyorum, Sakarya´dan Bir başbakan çıkaracakmısınız diye soran Cem Uzan´a onbinler evet diye cevap verdi.

Konuşması Başbakan Cem Uzan sesleriyle kesilen Cem Uzan daha sonra halkı selamlayarak, konuşmasını bitirdi, Cem Uzan ve beraberindekiler yoğun ilgi ve izdiham nedeniyle bölgeden çıkamadı.. Bunun üzerine çelik kuvvet ekipleri gelerek konvoyun önünü açtı. Sakarya çıkışına kadar Konvoyu takip eden Sakaryalılar, Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan´dan Meclise girdikten hemen sonra Sakarya´ya gelme sözü aldılar.

Son Eklenenler