Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

GENÇ PARTİ KIRKLARELİ İL TEŞKİLATI SEÇİM STARTI VERDİ

Genç Parti´nin genişletilmiş İl toplantısı,  Kırklareli Genç Parti binasında yapıldı. Toplantıya Genel Merkez´den Teşkilat Başkan Yardımcısı Ali Özkan ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Onur Akyüz de katıldı.

Genç Parti Kırklareli İl Başkanı Ali Çubuk başkanlığındaki toplantıda İl ve Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri ve Belde Başkanları da hazır bulundu. Toplantının açış konuşmasını yapan Genç Parti Kırklareli İl Başkanı Ali Çubuk, Genç Parti`nin  tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Kırklareli Merkez ve ilçelerinde yükselişine devam ettiğini yapılacak milletvekili seçimlerine teşkilat olarak hazır olduklarını belirtti. Toplantıda söz alan Genç Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Ali Özkan, seçimlerin 4 Kasım 2007 tarihinde yapılması halinde AKP’nin baraj altında kalarak TBMM’ye dahi giremeyeceğini söyledi. Sandığa gitmek için yürek gerektiğini, ancak AKP’de bu cesaretli yüreğin olmadığını ifade eden Ali Özkan konuşmasını şöyle sürdürdü: “Türkiye`nin geçirdiği bu hassas dönemde Genç Parti olarak neler yapacağımızı tespit etmek üzere teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz. Her geçen gün kötüye giden Türkiye`nin bir an önce erken seçime girmesi gerekiyor. Anketlerde kendisini iktidar ilan eden AKP`yi sandığa davet ediyor ve kendilerine hodri meydan diyoruz. Şunu basının huzurunda açıkça şunu iddia ediyorum seçimler 4 Kasım 2007 tarihinde yapılırsa AKP baraj altında kalarak TBMM’ye girmeyecektir. Türkiye`nin çeşitli yerlerinde erken seçim senaryoları sürüyor. Sandığa gitmek yürek ister. Eğer iktidar partisinde yürek varsa sandığı halkın önüne koysun. Ancak onlarda bu cesaret yok“ dedi. Halkın Genç Parti’yi iktidarda görmek istediğini vurgulayarak yapılacak ilk seçimde iktidara geleceklerini dile getiren  Teşkilat Başkan Yardımcısı Ali Özkan; Genel Başkan Cem UZAN`ın televizyonlarda yayınlanan vaatlerinin hepsinin alt yapılarının hazır olduğunu ve iktidara geldiklerinde bunların hepsinin hayata geçirileceğini söyledi. Çok sıcak bir ortamda gerçekleşen toplantının basına açık bölümünün ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

17 02 2007